Menu
Cart

Jaki grzejnik łazienkowy wybrać - rodzaje grzejników

Modernizacja, remont Twojego pokoju kąpielowego nie kończy się w momencie, kiedy wybierzesz odpowiednie płytki. Konieczne jest także dobranie elementów, które zapewnią pomieszczeniu funkcjonalność - mowa tutaj nie tylko o armaturze, ale też m.in. o grzejniku. W zależności od tego, w jakim stylu planujesz urządzić swoją nową toaletę, możemy zasugerować Ci wybór modelu pionowego bądź poziomego, z aluminium lub stali.

 

Panelowe grzejniki łazienkowe - proste rozwiązanie do klasycznych wnętrz

Najprostsze modele są uniwersalne – z powodzeniem ozdobią zarówno minimalistyczne, jak i tradycyjne wnętrza łazienek. Są one dyskretne, nie eksponują rur i mogą być zainstalowane w taki sposób, aby nie rzucały się w oczy. Mają przede wszystkim spełniać funkcje grzewcze, choć te proste rozwiązania bez wątpienia mogą wpływać również na podniesienie walorów estetycznych w toalecie. Doskonale komponują się z płytkami w podobnym kolorze lub mogą stanowić dekoracyjny akcent.

Ozdobne grzejniki łazienkowe - fantazyjne pionowe rurki

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno modele podstawowe, jak i dekoracyjne – kolorowe oraz chromowane. Ozdobne radiatory z naszego asortymentu dostępne są w wariantach złotych, miedzianych, a nawet czarnych – przez co mogą stanowić nietuzinkową dekorację. Pionowe grzejniki łazienkowe mogą mieć formę nieregularnych drabinek, a także ozdobnych rurek powlekanych np. chromem galwanicznym odbijającym światło.

Jak wybierać ozdobne grzejniki łazienkowe rurowe i pionowe?

Ogromne znaczenie ma powierzchnia pomieszczenia. Jeśli dysponujesz pokojem kąpielowym o znacznym metrażu, estetykę wnętrza podkreślą aluminiowe i stalowe grzejniki łazienkowe, których rurki są barwione na złoto. W takich przypadkach rozmiar pionowego radiatora nie ma tak wielkiego znaczenia, jak w przypadku niewielkich przestrzeni, w których liczy się każdy centymetr. Jeśli masz małe mieszkanie z kompaktową toaletą, perfekcyjnie sprawdzi się u Ciebie model rurowy, który blisko przylega do ściany. W takich wnętrzach polecamy zwłaszcza warianty chromowane, które nie tylko stanowią istotny element ozdobny, ale mogą też optycznie powiększać pomieszczenie dzięki lustrzanej powierzchni powłoki.

Last modified onwtorek, 06 wrzesień 2022 08:49

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Firma Handlowo Usługowa "JK"

ul. Byszewska 17

85-416 Bydgoszcz

sklep@grzejniki-lazienkowe.net

tel. 52 320 17 76

kom. 692 064 226

www.grzejniki-lazienkowe.net

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 10-18
sobota 9-14
niedziela nieczynne

Facebook Image
Color I Color II Color III