Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 538.
Menu
Cart

Paleta kolorów RAL

Grzejnik nie musi być jedynie w klasycznej, białej barwie. Nowoczesne łazienki, zaaranżowane w stylu skandynawskim czy industrialnym, zdecydowanie odchodzą od białego wystroju, bardziej w kierunku brązowego, szarego, srebrnego lub niebieskiego. W takich wystrojach, biały grzejnik zbytnio się odznacza na tle całej łazienki i po prostu źle wygląda.

 

Jako, iż staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów, oferujemy profesjonalne malowanie zamówionych grzejników w jedną z wybranych barw palety kolorów RAL.

Paleta kolorów RAL jest bardzo bogata i posiada blisko 200 różnych odcieni farb, dzięki czemu dobór odpowiedniej tonacji jest prosty. Ponadto, tworzymy również grzejniki na zamówienie, o różnych, także niestandardowych kształtach. Oryginalny kształt i odpowiednia kolor z palety RAL pozwolą na wyróżnienie Twojej łazienki.

Wybierz jedną z naszych propozycji lub zaprojektuj swoją i zgłoś się do nas. Razem z nami, stworzysz niepowtarzalną, w całości dopasowaną do Ciebie i Twojego domu łazienkę! Zachęcamy do skontaktowania się z nami na poniższe numery telefonów: 52-320-17-76 692-064-226

Paleta RAL.paleta-ral

Paleta RAL.paleta-ral

Last modified onwtorek, 06 wrzesień 2022 08:50

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Firma Handlowo Usługowa "JK"

ul. Byszewska 17

85-416 Bydgoszcz

sklep@grzejniki-lazienkowe.net

tel. 52 320 17 76

kom. 692 064 226

www.grzejniki-lazienkowe.net

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 10-18
sobota 9-14
niedziela nieczynne

Facebook Image
Color I Color II Color III