Menu
Cart

Wymiana grzejnika łazienkowego w bloku - co musisz wiedzieć?

Mieszkanie w bloku, nawet jeśli jest własnościowe, wiąże się z pewnymi ograniczeniami w podejmowaniu decyzji. Zdecydowałeś się na remont łazienki? Chciałbyś wymienić system grzewczy, lecz nie wiesz, jak się za to zabrać? Zastanawiasz się, czy w ogóle możesz zastąpić swój wcześniejszy system grzewczy? W dzisiejszym wpisie rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości!

Read more...

Remont łazienki - czy warto wymienić grzejnik?

Choć remont łazienki to duża inwestycja, bardzo często okazuje się być nieunikniona. Wymiana armatury, skucie glazury, położenie nowych płytek czy zakup niezbędnych dodatków to jedne z wielu działań, jakie czekają na nas podczas generalnego remontu. Istnieje jednak kwestia, która zastanawia wiele osób odświeżających swoją łazienkę - czy wymiana grzejnika jest konieczna? Czy warto zdecydować się na zakup nowego kaloryfera? Odpowiemy na te pytania w dzisiejszym wpisie!

Read more...

Zimny grzejnik - co może być przyczyną?

Sezon grzewczy w naszym kraju trwa ponad pół roku. Od października aż do kwietnia lub maja korzystamy z najpopularniejszego źródła ciepła i sposobu na ogrzanie mieszkania, czyli grzejnika. W pełni sprawny system grzewczy jest zatem istotnym elementem zapewniającym komfort podczas zimowo-jesiennego okresu. Co zrobić kiedy grzejnik jednak pomimo sezonu jest zimny? Sprawdź możliwe przycyzny w naszym artykule.

Read more...

Montaż grzejnika łazienkowego - czego potrzebujesz?

Podstawowym wyposażeniem każdego wilgotnego pomieszczenia powinno być urządzenie, które zadba o odpowiednią temperaturę oraz optymalne wysuszanie powietrza. W każdej łazience konieczny jest montaż rozwiązania takiego jak grzejnik - który nie tylko podniesie komfort korzystania z pokoju kąpielowego, ale też będzie pełnił bardzo praktyczną funkcję. Modele drabinkowe mogą być wykorzystywane np. do osuszania mokrych ręczników czy bielizny po praniu.

Read more...

Grzejniki z grzałkami elektrycznymi, kontra klasyczne?

Projektując system ciepłowniczy w swoim domu, powinieneś brać pod uwagę przede wszystkim koszty związane z eksploatacją oraz praktyczność. Rozwiązania, jakimi są grzejniki z grzałkami elektrycznymi, w odróżnieniu od klasycznych kaloryferów mogą dostarczać ciepło przez cały rok, nie tylko w sezonie. To oznacza, że dzięki podłączeniu do energii, są one w stanie ocieplać pomieszczenia również wówczas, gdy cała instalacja jest wyłączona.

Read more...

Jak poprawnie odpowietrzyć grzejnik łazienkowy?

Początek sezonu, w którym uruchamiamy instalacje cieplne, czyli okres jesienny, jest najlepszym momentem na przygotowanie wszelkich urządzeń do sprawnej i efektywnej pracy. Może się zdarzyć, że po pierwszym uruchomieniu kaloryfera łazienkowego po długim czasie, tylko jego część będzie się nagrzewała, a pozostałe pozostaną chłodniejsze bądź całkowicie zimne. Aby przywrócić urządzeniu pełną sprawność, zazwyczaj wystarczy dokonać odpowietrzenia.

Read more...

Jak dobrać kolor grzejnikia łazienkowego?

Tworzenie wyjątkowych aranżacji dotyczy każdego z miejsc znajdujących się w mieszkaniu. Wnętrzem, które może wymagać szczególnej uwagi, jest z reguły łazienka - bowiem to tam zazwyczaj projektanci stają przed niełatwym wyzwaniem nadania takich walorów estetycznych, by całość była spójna z pozostałymi pomieszczeniami. Element, który ma ogromne znaczenie w budowaniu wizerunku pokoju kąpielowego, to grzejnik łazienkowy. Dzisiaj mamy do wyboru nie tylko modele zróżnicowane pod względem kształtu, struktury czy rozmiarów, ale też wariantów kolorystycznych.

Read more...

Jaki grzejnik łazienkowy wybrać - rodzaje grzejników

Modernizacja, remont Twojego pokoju kąpielowego nie kończy się w momencie, kiedy wybierzesz odpowiednie płytki. Konieczne jest także dobranie elementów, które zapewnią pomieszczeniu funkcjonalność - mowa tutaj nie tylko o armaturze, ale też m.in. o grzejniku. W zależności od tego, w jakim stylu planujesz urządzić swoją nową toaletę, możemy zasugerować Ci wybór modelu pionowego bądź poziomego, z aluminium lub stali.

Read more...

Jaki grzejnik łazienkowy do nowoczesnej łazienki?

Piękne wnętrza przynoszą wytchnienie po męczącym dniu. Po powrocie do domu każdy z nas myśli o tym, by zrelaksować się na wygodnych meblach bądź podczas długiej kąpieli w wannie. Estetyka pomieszczeń ma także bardzo duży wpływ na samopoczucie mieszkańców - właśnie z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego zamieściliśmy ozdobne radiatory, w tym złote oraz chromowane.

Read more...

Firma Handlowo Usługowa "JK"

ul. Byszewska 17

85-416 Bydgoszcz

sklep@grzejniki-lazienkowe.net

tel. 52 320 17 76

kom. 692 064 226

www.grzejniki-lazienkowe.net

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 10-18
sobota 9-14
niedziela nieczynne

Facebook Image
Color I Color II Color III