Logo
Print this page

Paleta kolorów RAL

Paleta kolorów RAL

Grzejnik nie musi być jedynie w klasycznej, białej barwie. Nowoczesne łazienki, zaaranżowane w stylu skandynawskim czy industrialnym, zdecydowanie odchodzą od białego wystroju, bardziej w kierunku brązowego, szarego, srebrnego lub niebieskiego. W takich wystrojach, biały grzejnik zbytnio się odznacza na tle całej łazienki i po prostu źle wygląda.

Jako, iż staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów, oferujemy profesjonalne malowanie zamówionych grzejników w jedną z wybranych barw palety kolorów RAL.

Paleta kolorów RAL jest bardzo bogata i posiada blisko 200 różnych odcieni farb, dzięki czemu dobór odpowiedniej tonacji jest prosty. Ponadto, tworzymy również grzejniki na zamówienie, o różnych, także niestandardowych kształtach. Oryginalny kształt i odpowiednia kolor z palety RAL pozwolą na wyróżnienie Twojej łazienki.

Wybierz jedną z naszych propozycji lub zaprojektuj swoją i zgłoś się do nas. Razem z nami, stworzysz niepowtarzalną, w całości dopasowaną do Ciebie i Twojego domu łazienkę! Zachęcamy do skontaktowania się z nami na poniższe numery telefonów: 52-320-17-76 692-064-226

Paleta RAL.paleta-ral

Paleta RAL.paleta-ral

Last modified onwtorek, 07 sierpień 2018 08:54

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/gk_storebox/html/com_k2/templates/default/item.php on line 139
2018 Wszystkie prawa zastrzeżone FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "JK"